Betwoon Para Yatırma ve Çekme 2022

Hızlı ve kesintisiz ödeme yöntemlerinin çoğuna ev sahipliği yapan Betwoon finansal işlemlere dair belge talebinde bulunmaz. Betwoon para yatırma ve çekme işlemlerinden önce belge göndermez, limitlere uygun olacak şekilde ödemelere geçersiniz.

Betwon Para Yatırma Tutarları Nasıl?

Yatırım işlemlerine dair sadece alt limitler belirlenmiş ve üyelerin belirtilen limitlere uyması esas alınmıştır. Yatırım yöntemleri arasından tercihte bulunanlar öncelikli alt limitleri sorgulamalı ve yatırım işlemlerine başvurmalıdır. Bu anlamda başı çeken yöntemleri ve alt limitleri olarak paylaşılanlar:

  • Havale yatırımlarına ilişkin minimum 250, Hızlı Havale için de 100 TL limitlere yer verilmiştir.
  • CepBank ile QR Kod yöntemlerinden para yatırmak isteyenlere de en az 20 TL limiti eşlik etmekte.

Aynı zamanda Anında Kredi Kartı yöntemine de ev sahipliği yaptığını belirtir. Üyeler Anında Kredi Kartı üzerinden en az 50 TL ve üstünde olacak şekilde yatırımlara başvurmalıdır. Aksi taktirde limitlere uygun olmayan yatırım işlemlerinin gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır.

Betwoon Sanal Yatırım Yöntemleri

Online ödeme yöntemleri daha çok e-cüzdanlardan da kripto paralardan oluşuyor. Örneğin Bitcoin bunlar arasında başı çeker ve en az 50 TL limiti ile paylaşılır. Yine Maksi Kripto ödemelerine ilişkin en az 20 TL tutarına yer verdiğini gösterir.

Tosla ya da Papara yönteminden de para yatırılabilir. Her ikisine ilişkin en az 10 TL limite uyulması bekleniyor. Mefete 20, Payfix ise 25 TL olan alt limitleri dahilinde paylaşılır. Son olarak yine 20 TL ve üzerinde olacak şekilde CMT Cüzdan yatırımlarına da başvurulabilir.

Betwoon Para Çekme Tutarları Nasıl?

Sadece yatırımlar değil çekim işlemleri için de limitlere netlik kazandırılmıştır. Betwoon para yatırma ve çekme işlemleri öncesinde her birine göz atmalı ve taleplerinizi iletmelisiniz. Çekim taleplerine dair Papara, Havale ve Payfix gibi yatırımlarda geçerli yöntemleri paylaşır. Limitleri ise:

-Minimum Çekim: Havale yöntemi için belirlenen alt limit 200 TL şeklindedir. Diğer tüm yöntemlere ise minimum 100 TL tutarını paylaşır.

-Maksimum Çekim: Tek seferlik üst limit 15.000 TL’dir. Ancak günlük maksimum sınırını 100.000 TL’ye kadar çıkartmıştır.

Yorum yapın